O nás

Autoservis Roman Lafant je s vámi již dvacet let a nabízí dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou osobních i nákladních vozidel . Zaměřuje se nejen na vozy evropské ale i na japonské a korejské.

 

Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků a tak každý případ řešíme individuálně a problematiku s vámi do detailu probereme.

 

Provádíme měření emisí s přípravou na STK včetně provedení. Pomocí moderního vybavení provádíme diagnostiku dnešních HIGHTECH elektronických systémů vozidel, které v posledních letech nebývale technicky pokročily. Současné špičkové technologie, použité v osobních automobilech, dokáží svému uživateli připravit nejedno překvapení! Zdánlivě nesouvisející věci mají mnohdy svoji souvislost. Vhodnou a včasnou diagnostikou lze často předejít mnohatisícovým opravám. Dále řešíme problémy spojené s provozem autoklimatizace, kterou doplňujeme, čistíme, opravujeme a diagnostikujeme.

Velice rádi tu přivítáme i zákazníky, kteří jsou majitelé vozidel staršího data výroby s motory, které jsou vybaveny karburátorem (jako jsou např. Škoda 120 nebo Lada Vaz). Nabízíme špičkové provedení seřízení motoru a oprav.